Loc de dat cu capul!

Page 5 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Loc de dat cu capul!

Post by Vizitator on 2016-06-27, 09:18

First topic message reminder :

Well, având în vedere că aveţi obiceiul să umpleţi topicul de perle cu flame m-am gândit să-l las închis, dar în schimb vi-l ofer pe acesta. Glume, comentarii, dezbateri numai aici! Totul fără restricţii!

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Re: Loc de dat cu capul!

Post by Pjanic on 2016-08-12, 13:35

@elite wrote:Tot Feed Me-ul si Haxtrick-ul il lauda

si de ce e la Devil's Dozen pe locul 9 in div 2? (fm)
si la HC Redbull pe locul 7 tot in div 2? (haxtrick)
Pjanic
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Soul. on 2016-08-12, 14:42

@elite wrote:Tot Feed Me-ul si Haxtrick-ul il lauda, uita-te la meci si dupa vorbeste ca e peste majoritatea de aici.

Buna gluma, nu am auzit pe cineva sa fi vorbit despre el vreodata, daca ma duc sa-ntreb pe 2-3 cine e ma intreaba ce joc joaca.
Soul.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Kappa on 2016-08-12, 15:04

Daniel Carter wrote:Io când dădeam 2-3 banuri făceam abuz, nicidecum nu calmam nişte pizde triste, asta în opinia unor handicapăi. Ăstora le e frică să dea banuri ca nu cumva să le plece echipe sau jucători. Păi, bă, prostime, tu le organizezi liga asta românaşilor tăi în timpul tău liber. Şi gratis. Şi vara.

Accesul aici nu e un drept, ci un privilegiu. Ei nu au făcut nimic să merite să joace aici pe munca voastră, nu scrie nicăieri pe curul lor "jucător fiţă" ca să nu-I puteţi restricţiona.

By the way, elite, ce plm a fost aia? Îl lăudai pe fractu' că a pierdut cu 4-1 în play-off-ul HCL? What the fuck?

Da-i ma drumu ca tu esti un 0 barat . Ai vazut tu in fm sa se dea banuri ? chiar daca se mai injura , se cearta tot nu se da si acces e chiar un drept cum sa fie un privilegiu ? la mintea ta de idiot .. asta e munca ? uita-te in fm cum editeaza aia indexul dupa fiecare etapa si e mult mai complex decat prostia ta care o lasai asa de la inceputul campionatului pana la sfarsit fara sa-l editezi .

Kappa
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by sc30 on 2016-08-12, 16:04

zice bn biologul nostru

sc30
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Pjanic on 2016-08-12, 16:07

1 40
Pjanic
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Vizitator on 2016-08-12, 20:14

Kappa, sc30, Pjanic, voi sunteți nişte inapți. Orice admin a avut FRH voi ați comentat împotrivă. Toți erau proşti, voi la 13 ani erați genii să-mi bag pula. Şi mari bătăuşi. Şi agramați. Ați avut ban cam de la toată lumea şi faceți puță mare că vai ce căcat de jucători sunteți voi. Şi o băgați pr aia că vai ce penibil e FRH-ul, cum a ajuns şi că cine îl organizează. Păi, bă, maimuțelor, de câte sezoane sunteți aici de cunoaşteți întreaga istorie FRH?

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Post by sc30 on 2016-08-12, 20:16

ma handicapatule ce gatu tau vrei ? cand esti umilit incepi sa corectezi ai fost exilat din comunitate si acu belesti cucu pe aici unde mortii tai am comentat impotriva doar faceam putin haz de necaz daten pula mea de noob cu diploma

sc30
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Kappa on 2016-08-12, 20:21

Daniel Carter wrote:Kappa, sc30, Pjanic, voi sunteți nişte inapți. Orice admin a avut FRH voi ați comentat împotrivă. Toți erau proşti, voi la 13 ani erați genii să-mi bag pula. Şi mari bătăuşi. Şi agramați. Ați avut ban cam de la toată lumea şi faceți puță mare că vai ce căcat de jucători sunteți voi. Şi o băgați pr aia că vai ce penibil e FRH-ul, cum a ajuns şi că cine îl organizează. Păi, bă, maimuțelor, de câte sezoane sunteți aici de cunoaşteți întreaga istorie FRH?

Retard esuat ai uitat pentru ce dadeai tu ban ma pisatule ? Eram pe publice jucai in aceas echipa cu mn erai vai de tine te faceam slab si ban 12h dupa ban permanent =)) atitudine de admin . Exilatule da-i drumu de aici de nimeni uitat ce esti .

Kappa
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Vizitator on 2016-08-12, 20:59

Invaţă, bă, bivole, să scrii şi să te exprimi. Şi pune-te în genunchi când vorbeşti cu mine, băga-mi-aş pula în tine şi-n urechile tale de animal.

Ce exilat vomiţi tu acolo, fă? Dacă aş fi flegmat, aş fi flegmat in copil mai deştept decât a fătat mă-ta în şatră. Sunt bine mersi pe TS atunci când am timp. Nu uita că eu muncesc, nu sug pula pentru bani, aşa cum face tac-tu. Vezi că i-am găsit numărul scris pe uşa WC-urilor din CRF.

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Post by sc30 on 2016-08-12, 21:01

tu stai 10 minute sa scrii 3 fraze cu diacritice semne de punctuatie ortografie etc pe internet iar in realitate scrii pe pancarde fraze la fel de corecte pentru a cersi 5 lei pe ora mars odata in plm de dobitoc cu stafilococ auriu

sc30
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Soul. on 2016-08-12, 21:26

unde plm muncesti ma daca esti pe forum si comentezi le fiecare lucru? =))
Soul.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by elite on 2016-08-12, 21:29

Va multumesc tuturor de injuraturi si jigniri, sper sa aveti un admin mai bun in viitor, ma scuzati ca nu am avut rea vointa sa dau ban unde vad cu ochii.
elite
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Vizitator on 2016-08-12, 21:52

Boschetare, taci.

Porcule, lucrez la in abator. Nu am prea mult de lucru pentru că nu ai venit încă la tăiere.

elite, ai făcut treabă bună, numai că ai ţinut toţi jegoşii.

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Post by Pjanic on 2016-08-12, 22:38

carter sa-mi bag pula-n tine de prost in mortii ma-tii tu zici ca te doare-n pula da la fiecare decizie sau la fiecare ban comentezi si bati apropouri ,,elite admine ce faci?'' copil prost ca a facut elite treaba mai buna muncind 2 ore pe zi maxim decat tine care stateai toata ziua in casa ca sa faci un index
Pjanic
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Vizitator on 2016-08-12, 22:52

Când te prind să-ţi tund pletele alea? Tupeu mare la 13 ani pe forum, mă întreb irl după câte palme te pui în genunchi şi plângi.

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Post by Pjanic on 2016-08-12, 23:23

la ce munca esti ma sclavule ca dupa 15 minute la orice se scrie pe forum raspunzi baga-mi-as pula in tine
Pjanic
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Matić on 2016-08-13, 00:16

<00:10:42> "[Blast aka Neli] Gina Felea": am niste
<00:10:43> "[Blast aka Neli] Gina Felea": arabi
<00:10:45> "[Blast aka Neli] Gina Felea": langa mine
<00:10:58> "[Blast aka Neli] Gina Felea": stai sa-i satisfac 
ce =)))))))))))))))

Matić
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Trudix on 2016-08-13, 08:47

@Matić wrote:<00:10:42> "[Blast aka Neli] Gina Felea": am niste
<00:10:43> "[Blast aka Neli] Gina Felea": arabi
<00:10:45> "[Blast aka Neli] Gina Felea": langa mine
<00:10:58> "[Blast aka Neli] Gina Felea": stai sa-i satisfac 
ce =)))))))))))))))

Ba baietas,cu ce tupeu intrerupi tu razboiul?
Trudix
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Vizitator on 2016-08-13, 09:50

@Pjanic wrote:la ce munca esti ma sclavule ca dupa 15 minute la orice se scrie pe forum raspunzi baga-mi-as pula in tine

Bă urangutan cu nasu' mare, la ora 10 PM crezi că mai sunt la muncă? Era vorba că muncesc în general şi de aia nu stau pe TS cu neghiobi ca voi, nu că muncesc exact atunci, fă, băşino. Nici să citeşti nu eşti în stare şi cică tu ştii engleză mai bine ca mine. #jenibil

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Post by Pjanic on 2016-08-13, 10:38

normal ca stiu futu-ti gura ma-tii daca tu pui ,,an'' inainte de consoana, idiot
Pjanic
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Vizitator on 2016-08-13, 11:49

Să-ți aduc aminte la ce mă corectai şi cum ți-am dat argumente şi exemple de pe net? Iar cum ai venit tu apoi să-ți ceri scuze că ai greşit? Engleza ta de cls. 7 vs. engleza mea de facultate şi diplomă de specializare, futuți găurile (inclusiv nările că şi acolo e largă) femeii care te-a răhățit.

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Post by Pjanic on 2016-08-13, 12:49

ce am venit ma sclavule ca ti-am dat si eu de pe net cum se foloseste corect si ai dat ban baga-mi-as pula in ma-ta, iar ai pierderi de memorie?
Pjanic
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Trudix on 2016-08-13, 12:51

=)))))))))))))))))))))))
Trudix
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by yoba on 2016-08-13, 12:53

Nu au mai terminat astia?

yoba
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Vizitator on 2016-08-13, 13:15

Bă handicapatule, tu nu vezi că nici înjurături în romănă nu ştii? Repeți aceeaşi placă. Ai venit, ți-am dat contra-ex şi argument şi apoi ban că ai injurat. Apoi la câteva săptămâni te-ai pus în genunchi. Vezi că de Crăciunul ăsta aştept să mă colinzi şi pe mine, ca pe Alexis, să te mai faci odată de râs. Îți cam place.

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Post by Soul. on 2016-08-13, 13:43

Daniel Carter wrote:Boschetare, taci.

Porcule, lucrez la in abator. Nu am prea mult de lucru pentru că nu ai venit încă la tăiere.

elite, ai făcut treabă bună, numai că ai ţinut toţi jegoşii.

Dragi copii, asta o sa va prezint primul episod din noul serial "Invatam sa scriem corect cu un boschetar"

Regula nr. 1: Mereu sa scrieti cu diacritice pentru ca pareti mai smecheri.
Regula nr. 2: Intotdeuna sa scrieti "la" inainte de "in".

Va asteptam cu drag la urmatorul episod, insa pana atunci va urez o zi minunata.

ba terminatule, te iei de el ca are 13 ani, care-i problema? =) Vezi poate vin la bucuresti sa-ti rup capu caca-m-as pe tine de sclav, ai bratele zici ca-s crengi uscate in morti ma-tii
Soul.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Pjanic on 2016-08-13, 13:48

EDIT: esti prea prost si nu mai imi bat capu sal

Last edited by Pjanic on 2016-08-13, 14:49; edited 1 time in total
Pjanic
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by yoba on 2016-08-13, 14:33

Voi doar sa va injurati stiti? Sad

yoba
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Vizitator on 2016-08-13, 16:09

Soul. să mor de nu vreau să vii la Bucureşti. Ai da cu nasul de oraş prima dată în viață şi cu ocazia asta şi de un mare picior. Am scris un, tastatura a editat in, dar eşti prea prost. Ai până şi creier de porc. Dacă voiam să scriu "în", fii sigur că scriam aşa şi nu "in".

Pjanic te-ai uitat în oglindă şi ai observat că eşti şi prost? Sau era doar ciobul de la sticla de bere pe care ți-a spart-o tac-tu aseară în cap în încercarea de a te tunde?

Vizitator
Guest

Back to top Go down

Post by yoba on 2016-08-13, 16:35

=))))))))))))))

yoba
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content