Etapa 8 : Meciul dintre bxp-mvp

View previous topic View next topic Go down

Etapa 8 : Meciul dintre bxp-mvp

Post by Cratii19 on 2014-08-30, 16:21

Dupa cum spunea si MaGe , e o greseala a staff-ului atunci cand un jucator nu mai poate evolua la o echipa deoarece a jucat la alte echipe intr un meci oficial sau a fost eliminat si adaugat de cateva ori si numarul a depasit limita de 2 reveniri stafful trebuie sa stie acest lucru .
La a3a adaugare a lui EZEKIEL staff-ul a editat in semn ca este ok .

http://gyazo.com/4953ca150aa33284e436d97432c00e76

Din moment ce la adaugare se da acordul si dupa contestatia echipei adverse se spune ca nu a fost folosit regulamentar , cer rejucarea meciului . 

PACE BXP !
Cratii19
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Re: Etapa 8 : Meciul dintre bxp-mvp

Post by 98CLS® on 2014-08-30, 16:43

Hm .. daca staff-ul nu stie , echipa adversa este atenta , banuiesc Razz cum am fost si noi cand ti-am spus ca ezekiel nu are drept de joc inainte de meci Wink , oricum decizia a fost luata , pace.

EDIT: EZEKIEL aka valdes aka Ezekiel AB hai sa vedem urmatoarele:
1.Tu zici de regulament ca , key si-a schimbat numele de 3 ori ? k .? Cand si l-a schimbat a 3-a oara nu a scris Admin DONE  la a 2-a schimbare , deoarece a fost la un interval oarecum scurt ! Dar regulamentul prevede si o singura identitate pe forum , oare tu cate ai ? 3 cunoscute doar de mine si folosite recent.
2.Faza ca nu ti-am zis , poate sa iti confirme si Dredd , Sabz si ceilalti de pe room  , voi cand ati intrat direct la asta am "sarit" , ca tu nu ai voie sa joci,  deoarece ai incalcat regulamentul.

Cum a zis si PRO accepta , nu te fa ca nu vezi "pentru ca , aici nu este o competitie cine face pisu` mai departe."

Last edited by Class on 2014-08-30, 20:59; edited 1 time in total

98CLS®
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by valdes on 2014-08-30, 19:13

Class wrote:Hm .. daca staff-ul nu stie , echipa adversa este atenta , banuiesc Razz cum am fost si noi cand ti-am spus ca ezekiel nu are drept de joc inainte de meci Wink , oricum decizia a fost luata , pace.
Prietene, cand ai spus tu ca eu nu am voie sa joc, chiar vreau sa imi arati dovada, pentru ca nu ai facut asta.
Dupa, si la meciul Original Crew - Fanatic Evo, a fost luata decizia, iar dupa s-a dat rejucare.
Oricum, scriu eu tot aici :
Ok, am vazut ceva incorect si aici:
De ce in meciul MVP - BXP, nu s-a procedat la fel ?
De ce in meciul MVP - BXP a fost acordat 3-0, si dupa nu s-a mai rejucat, cand vlad ti-am explicat tot pe ts, si tu tot cu asa ai ramas.
Nu ti se pare vlad, ca le-ai dat 3-0 gratuit ?
Ok, o sa vedeti in topic-ul nostru aceleasi commentari, acelasi edit al admin-ului.
Primul confirm : http://i.imgur.com/wbm1wEu.png
Al doilea : http://i.imgur.com/FmCn0YN.png
Al treilea confirm : http://i.imgur.com/XcyCuai.png
De ce nu ai scris acolo(cine a modificat), ca nu am voie sa joc, pentru ca crati nu stia ca eu nu pot juca.
Deci nu mi se pare corect.
Rejucarea e decizia corecta, chiar daca nu mai sunt in team, vreau sa fac clar asta Wink.
Cum celor de la Original Crew, sper ca o sa le dati rejucare si celor de la MVP.
Nu mi se pare corect, adica noi am castigat 2-1, si dupa 3-0. A facut si crati reclamatie, dar degeaba, vlad, i-ai sters topic-ul.Wink
Stiu ca poate nu am postat unde trebuie, dar la reclamatii posteaza doar capitanii(iar eu nu mai sunt in mvp), deci cum am mai zis, vreau sa se rejoace.

La primul confirm, admin-ul a scris : ADMIN EDIT: DONE.
La al doilea : ADMIN EDIT: DONE.
La al treilea : ADMIN EDIT: DONE.
-> http://rohaxball.forumer.ro/t790p60-most-valuable-players
Ok, acum uitati-va la topic-ul Boston Celtics, unde moderator-ul sau administrator-ul, nu stiu sigur, a modificat si a scris la adaugarea lui leandro : ''ADMIN EDIT: HE CAN'T PLAY UNTILL SEASON BREAK ! HE PLAYED FOR OTHER TEAM ! ''
La toate, admin-ul a scris admin edit: DONE, ceea ce da de inteles ca jucatorul poate juca.Multi i-au zis ca nu pot juca, lui crati, insa scria undeva in acel moment ? Nu.  La fel ca reclamatia de mai sus.( se poate observa in prin)
Deci cer rejucare, cel mai corect.

Dupa, urmeaza schimbarea nick-ului de regulament, unde vlad a zis clar in acea reclamatie ca SE IA IN TOTALITATE DE REGULAMENT.
Dupa cum vad in regulament scrie :
Jucatorii au dreptul sa isi schimbe numele de pe forum doar de 2 ori pe parcursul unui sezon.
Pentru a va va schimba numele, trebuie sa contactati un membru din staff. 
Schimbarile de nume vor fi contorizate in acest topic.

Nu vad unde scrie, i-a sarit shift, caps, sau alte prostii, cum zice class. Nici asta nu ati luat in considerare.

valdes
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by uTza on 2014-08-30, 19:52

Sa stii ca meciul Fanatic Evo - Original Crew s-a dat 3-0 defwin ... nu a fost rejucat... Cred ca te referi la meciu din cupa cand zici de rejucare... Very Happy

uTza
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by valdes on 2014-08-30, 20:08

@uTza wrote:Sa stii ca meciul Fanatic Evo - Original Crew s-a dat 3-0 defwin ... nu a fost rejucat... Cred ca te referi la meciu din cupa cand zici de rejucare... Very Happy
Hello Admins and players.I would like to know why we get defloss in matchday 8 (Fanatic Evo vs Original Crew).I saw the opponets has protest against Leandro who has played in a team before.So here we go.When I signed Leandro, the admin CHECKED the signing and everything was done ---> 

Probabil ai probleme mintale, si te bagi aiurea in seama.

valdes
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Soul. on 2014-08-30, 20:43

uTza , daca nu stiai , se v-a rejuca ... Nu-nteleg ce vina avem si noi si ei .. Dar meciul din matchday 8 se rejoaca ..
Soul.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by ziko on 2014-08-31, 01:48

Rejucati meciul, fara alte comentarii !
ziko
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Cratii19 on 2014-08-31, 02:22

Meciul nostru? MVP - BXP sau Original Crew vs Fanatic Evo?

Scuze de neintelegere dar s-a scris si despre alt meci pe aici si sunt confuz . Astept un raspuns sau admin edit si inchiderea topicului in semn ca meciul mvp-bxp se va rejuca. Mersi anticipat.

MVP-BXP
Cratii19
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top