M#9 BXP - MS

View previous topic View next topic Go down

M#9 BXP - MS

Post by 98CLS® on 2014-09-03, 12:49

Stiu ca este tarziu .. dar acum a postat valdes aka ezekiel intr-un topic de la reclamatii in care afirma ca este Santiago(un nickname fals cu care a jucat pentru MS impotriva noastra)

Dovada:
1. http://i.imgur.com/0KW8Qbv.png

Poate ca poza asta nu este relevanta , hai sa ne uitam la ip:
2.http://i.imgur.com/7hMgDtF.png  -> Comparatie de ip : Valdes - Santiago
3.http://i.imgur.com/9uviNmu.png -> Comparatie de ip : Ezekiel - Santiago

Dovada ca a fost in MS:
4.http://i.imgur.com/Y027aRk.png

Dovada ca a jucat vs BXP:
5.http://www.haxballtube.com/watch/323acb1fa1 -> Prima repriza
6.http://www.haxballtube.com/watch/5a7140d65a -> A 2-a repriza

Sper sa se ia o decizie corecta in ciuda faptului ca reclamatia nu a fost facuta la momentul potrivit din lipsa de dovezi , multumesc!

EDIT: Realiezi ca tu zici asa sa nu se ia in considerare , trebuia sa te interesezi cine este acel "domn" si nu-ti fa tu probleme de viata mea personala Wink. Zic ca si tie ti-ar trebui umpic de scoala .
EDIT2:Ezra lasa joaca sti bine ca ai gresit cu acest ezekiel Apropo ezekiel , regulamentul nu prevede cat timp ai la dispozitie pentru a face o reclamatie si a trecut doar o saptamana.
Regulament: http://i.imgur.com/PpzsjHl.png Sa vezi ca nu scrie in cat timp poti face o reclamatie.

Last edited by Class on 2014-09-03, 15:38; edited 3 times in total

98CLS®
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Re: M#9 BXP - MS

Post by Ezra on 2014-09-03, 13:53

Realizezi ca nu a stiut nimeni nu ? Esti costient ca nu l-as fii introdus , o decizie treuie sa se ia doar asupra lui , este strict vina lui persoanala , nu a echipei , sau a mea de capitan , puneti ochelarii bine pe ochisorii si cumpara manuale ca incepe anul scolar . get a life !
Ezra
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Aymon on 2014-09-03, 14:03

nr1 ezra 
puneti ochelarii bine pe ochisorii si cumpara manuale ca incepe anul scolar
Aymon
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Rose. on 2014-09-03, 14:38

@Ezra wrote:Realizezi ca nu a stiut nimeni nu ? Esti costient ca nu l-as fii introdus , o decizie treuie sa se ia doar asupra lui , este strict vina lui persoanala , nu a echipei , sau a mea de capitan , puneti ochelarii bine pe ochisorii si cumpara manuale ca incepe anul scolar . get a life !
Dar sa stii ca nu ne pasa daca tu nu ai stiut cine e, important e ca am aflat cine e si cam trebuie luata o decizie , data viitoare intreaba si tu cand recrutezi un anonim. , GL.Smile
Rose.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Rose. on 2014-09-03, 14:41

@Rose. wrote:
@Ezra wrote:Realizezi ca nu a stiut nimeni nu ? Esti costient ca nu l-as fii introdus , o decizie treuie sa se ia doar asupra lui , este strict vina lui persoanala , nu a echipei , sau a mea de capitan , puneti ochelarii bine pe ochisorii si cumpara manuale ca incepe anul scolar . get a life !
Dar sa stii ca nu ne pasa daca tu nu ai stiut cine e, important e ca am aflat cine e si cam trebuie luata o decizie , data viitoare intreaba si tu cine e cand recrutezi un anonim. , GL.Smile
Rose.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by EZEKIELxd on 2014-09-03, 14:52

DEFWIN PT BXP VA ROG

EZEKIELxd
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by EZEKIELxd on 2014-09-03, 14:57

@Rose. wrote:
@Rose. wrote:
Dar sa stii ca nu ne pasa daca tu nu ai stiut cine e, important e ca am aflat cine e si cam trebuie luata o decizie , data viitoare intreaba si tu cine e cand recrutezi un anonim. , GL.Smile
Ma clapar prost,nu vezi ca te bagi in seama aiurea?
In al doilea rand, domnule class, am zis asta special pentru tine, am zis tarziu( dupa ce am iesit din team ) chiar cand nu mai conta, pentru ca nu mai avea valoare sa tin ascuns asta.Cred ca ai facut degeaba reclamatia asta, pentru ca e prea tarziu, trebuia sa faci asta atunci, daca AVEAI IMAGINILE ASTEA CU IP-URI, si vezi nu ai facut. In al treilea rand, domnule class, tu ar cam trebuii sa te duci pe la scoala.

EZEKIELxd
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Arla on 2014-09-03, 15:00

defwin bxp ca e jmecher sabz

Arla
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Ezra on 2014-09-03, 15:00

Nu stiu ce sa va zic , nu stiu rostul topicului deschis de class , probabil pauza dintre mancare si somn , eu inca astept acel declic care sper ca se va produce cat de curand in vietile voastre si veti realiza , ca v-a venit lichidul minune si inca o particica mica de creier pe care o puteti folosi , sper eu , in scopuri creative .

DON'T lose the time , WIN it !
Ezra
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by EZEKIELxd on 2014-09-03, 15:02

@Ezra wrote:Nu stiu ce sa va zic , nu stiu rostul topicului deschis de class , probabil pauza dintre mancare si somn , eu inca astept acel declic care sper ca se va produce cat de curand in vietile voastre si veti realiza , ca v-a venit lichidul minune si inca o particica mica de creier pe care o puteti folosi , sper eu , in scopuri creative .

bv

EZEKIELxd
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Aymon on 2014-09-03, 15:26

ce le zice acest ezra
Aymon
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by -FC-Legend Killer on 2014-09-03, 15:27

@Aymon wrote:nr1 ezra 
puneti ochelarii bine pe ochisorii si cumpara manuale ca incepe anul scolar
daca cu noi ati primit defwin mi se pare corect sa pierdeti acest meci pentru ca nu poti baga alt jucator care a mai jucat....  good luck si ai griji cum vorbesi ca iei un cartonas galben Smile)

-FC-Legend Killer
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by -FC-Legend Killer on 2014-09-03, 15:30

vorbesti`

-FC-Legend Killer
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Cratii19 on 2014-09-03, 15:49

Comentariul asta fiind o exceptie , capitanii echipelor si adminii posteaza aici .
Ma refer la astia care nu aveti absolut o treaba cu subiectul si vreti doar sa va bagati si voi in seama.
PS: Scuze de off-topic.
Cratii19
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Rose. on 2014-09-03, 20:19

@EZEKIELxd wrote:
@Rose. wrote:
@Rose. wrote:
Ma clapar prost,nu vezi ca te bagi in seama aiurea?
In al doilea rand, domnule class, am zis asta special pentru tine, am zis tarziu( dupa ce am iesit din team ) chiar cand nu mai conta, pentru ca nu mai avea valoare sa tin ascuns asta.Cred ca ai facut degeaba reclamatia asta, pentru ca e prea tarziu, trebuia sa faci asta atunci, daca AVEAI IMAGINILE ASTEA CU IP-URI, si vezi nu ai facut. In al treilea rand, domnule class, tu ar cam trebuii sa te duci pe la scoala.
Bagamias pula in neamu lu ma-ta , prima , si a 2-a , mars da-te-n mortii ma-tii ca avem dreptate , si a 3-a , du-o pe curva de ma-ta la scoala ok?
Rose.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Rose. on 2014-09-03, 20:21

@EZEKIELxd wrote:
@Ezra wrote:Nu stiu ce sa va zic , nu stiu rostul topicului deschis de class , probabil pauza dintre mancare si somn , eu inca astept acel declic care sper ca se va produce cat de curand in vietile voastre si veti realiza , ca v-a venit lichidul minune si inca o particica mica de creier pe care o puteti folosi , sper eu , in scopuri creative .

bv
De ce sa nu aiba rost , trebuie sa-ti explicam babeste? , ai folosit un jucator care a jucat in alta echipa , e corect nu? nu are chiar niciun rost sa incep si cu tine o cearta , dar daca chiar ai capul ala doar ca sa nu-ti ploua in gat e urat. E adevarat ca si noi am facut reclamatia cam tarziu dar asa ceva nu trebuie sa se treaca cu privirea usor.
Rose.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by kurveS on 2014-09-04, 14:26

Rose , iti urez mult succes anul viitor la testul de capacitate , si am sa va vand un pont , cereti def win toate meciurile , am postat de pe contu lu ezra , ups , m-am dat de gol .
kurveS
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Rose. on 2014-09-04, 14:35

Dar nu te inteleg , crezi ca ce ai facut cu santiago aka ezekiel e corect de crezi ca nu vom lua def win? , chiar nu te inteleg , recunoaste ca ati gresit . pardon , tu ai gresit Very Happy
Rose.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Aymon on 2014-09-04, 16:26

cam e datoria adminilor sa se uite la ip-ul jucatorilor, daca se face vreun fake sau ceva ..
Aymon
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Soul. on 2014-09-05, 12:25

Noi cand am facut cu Original Crew , pentru Leandro... Prima oara am primit defwin , dupa o saptamana s-a anuntat ca se rejoaca.. Eu as zice sa se rejoace..
PS: •Si mai ziceati de mine ca fac reclamatii mereu.
Soul.
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by EZEKIEL SEF on 2014-09-05, 15:17

SUNT SEFUL CLAPARULUI

EZEKIEL SEF
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Arla on 2014-09-05, 16:32

Arla
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by EZEKIEL DA MUIE LA CLAPAR on 2014-09-05, 19:48

TOT II DAU MUIE LA CLAPAR

EZEKIEL DA MUIE LA CLAPAR
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by ziko on 2014-09-05, 22:34

REMATCH, DECIZIE IREVOCABILA. DATA VIITOARE ASIGURATI-VA CA NU AVETI FAKE-URI IN ECHIPA !!
ziko
FRH Player

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top