View previous topic View next topic Go down

Post by Sabz on 2014-09-30, 12:11

PROjectiles - H.C. Prowlers 20:30
All Stars - Four Men in Flight 20:30

If a team cannot play at the official time, they must announce it in this topic before the match starts. A postponed match must be played within 10 days and both teams must confirm the new date and time in this topic.

The time limit for each half is 10 minutes. In case of a tie, additional 5 minute periods will be played until a goal is scored (golden goal), with teams switching sides after each period.

Match times are Eastern European Time = CET + 1 hour (20:00 EET = 19:00 CET).

Post the match result, along with the replay (haxballtube.com), goal scorers and assisters for both teams. You must include the exact time for each goal!

Daca o echipa nu poate fi prezenta la ora oficiala, trebuie sa faca un anunt in acest topic inainte de startul partidei. O partida amanata trebuie sa se dispute in maxim 10 zile si ambele echipe trebuie sa confirme noua data si ora in acest topic.

Fiecare repriza dureaza cate 10 minute. In caz de egalitate, se vor juca reprize suplimentare de cate 5 minute, cu regula golului de aur, echipele schimband partile dupa fiecare repriza.

Scrieti rezultatul meciului impreuna cu reluarea (haxballtube.com), marcatorii si pasatorii pentru ambele echipe. Trebuie sa mentionati minutul exact pentru fiecare gol!

Post by EdeN on 2014-10-03, 19:58

wildcard- scuza-ti inainte pusesem in topicul din campionat ca intrasem pe telefon..

EdeN
FRH Player

Posts : 71

Post by Soul. on 2014-10-03, 20:03

Ai citit regulamentul?
Daca nu zi-mi sa-ti dau eu din el sa vezi. Wildcardu se posteaza cu minim o ora inaintea meciului,iar tu postezi la 20:00 ,pe cand meciul este la 20:30 , iar sabz fara suparare, dar nu mai favoriza echipe. Este vina lui, nu a mea. Eden e de vina ca n-a fost atent. Si totusi, el posteaza wildcard la ultima etapa din campionat, iar dupa 3 ore se trezeste ca trebuia altundeva. DEFWIN Wink.
Si nu mai minti ca erai pe telefon, ai scris foarte repede "la ce ora jucam" n-au trecut 2-3 secunde. Si nu zi ca nu-s fp. Vina ta. Asumati vina. bb :*

DEFWIN
Doresc sa citez din regulament : "Fiecare echipa are la dispozitie 6 wildcard-uri pe sezon pentru a amana meciurile din campionat.
Wildcard-ul trebuie folosit cu minim o ora inainte de startul partidei si permite reprogramarea acesteia in termen de 7 zile, noua data fiind stabilita impreuna cu echipa adversa."

Iar eu nu am nici o vina ca el posteaza unde nu trebuie. Ca a fost pe telefon nu este o scuza. Greseala lor, sa se invete minte pe viitor.Scuze Eden , greseala ta, suport-o.

Post by Sabz on 2014-10-04, 13:01

Am zis si pe teamspeak, ramane wildcard.Incetati cu spamul.
All Stars - Four Men in Flight - if this is not played this week, a mandatory time will be set for Tuesday 07/10/14 20:30 EET(19:30 CET).
avatar
Sabz
FRH Player

Posts : 407
Age : 19

Post by Soul. on 2014-10-04, 13:34

Admin edit: Daca vorbesti urat cu sefu iei ban.

Post by Alexis on 2014-10-04, 19:02

Rose. wrote:Mama sabz cat stii sa furi coaie, a pus wildcard la ora 8:00 , cum naiba e valabil asta cu jumatate de ora inainte de meci , chestia pe care am spus-o eu acum o saptamana ramane valabila , regulile sunt doar pentru unii , data trecuta am fost impotriva lui AS , dar acum au dreptate.
a pus la 6:57 dar a gresit topicul, cei de la AS nu au vrut sa accepte si se bucurau ca sunt in finala cu un defwin, deja faceti de rusine frh cu defwinurile voastre, mai ales in semifinale, are si sabz dreptate, e mult mai corect si mai normal sa se joace in alta zi, macar atat la cate s-au intamplat sezonu asta xD

Post by ♥ ηєумαя ♥ on 2014-10-07, 21:22

Lol coae lui -Renatoo i-a dat crash si shimi era afk la golu 2 . Si mai spuneti de noi ca nu avem fair play macar sa rejucam omg :l

Post by EdeN on 2014-10-08, 08:41

Bun, sa numai spun ca meciul trebuia sa inceapa la 20:30 si a inceput la 21:10 din cauza playerilor vostri care aveau lag pe propriul Host,iar dupa ce am schimbat host se vede clar ca in chat ati fost deacord sa ii dam drmul la meci si in min 2 rq se vede tot in chat.